BALTACI’DAN MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Cumhur ittifakının Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Haşim Baltacı, Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

 


Cumhur ittifakının ortak adayı Haşim Baltacı, Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.


MHP’li yönetici ve üyelerle bir araya gelen Haşim Baltacı ve Mustafa Candaroğlu, Cumhur İttifakının Arnavutköy’deki seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. MHP Arnavutköy İlçe Başkanı Gökhan Uluç da Cumhur ittifakının Arnavutköy’de en yüksek oyu alması için canla başla çalışacaklarını söyledi.


Farklılıkların zenginlik olduğunu belirten AK Parti Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Haşim Baltacı, vatan, din, millet ve bayrak gibi ortak değerlerin hiçbir zaman değişemeyeceğini söyledi.


Baltacı Devletin istikrarına yönelik çok ciddi manipülasyonlar yapıldığını ve yapılmaya devam ettiğinin altını çizerek Birlikteliğin kalıcı hale gelmesinin ve bu birlikteliğin kurumsal bir yapıya geçmesinin büyük bir önem arz ettiğini vurguladı.


İttifakla Arnavutköy’ün yerel yönetimde daha güçlü bir hale geleceğini söyleyen AK Parti ve MHP’nin ortak Adayı Haşim Baltacı: “Yerel yönetimden öte Cumhur ittifakının daha güçlü olması için çalışmalar yürüteceğiz” dedi.